langlion
langlion
banner

Aktualności

21

czerwiec

Informujemy, że rozpoczynamy zapisy na kursy językowe. Zajęcia będą odbywały się w formule online, stacjonarnej lub mieszanej. Nasza oferta obejmuje:

ANGIELSKI (dla dzieci, młodzieży i dorosłych)

BEZPŁATNY ANGIELSKI OD PODSTAW (kurs dla osób powyżej 25 roku życia, finansowany ze środków Unii Europejskiej)

NIEMIECKI

HISZPAŃSKI

WŁOSKI

KOREAŃSKI

JAPOŃSKI

kursy przygotowujące do:

FCE

CAE

MATURA (ANGIELSKI, NIEMIECKI)

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Osoby, które zapiszą się na wybrany kurs otrzymają 10% rabat. Zapisu zarówno na kursy komercyjne jak i bezpłatny kurs unijny można dokonać już teraz online, poprzez naszą stronę internetową euroschool.edu.pl zakładka LangLion rejestracja (w prawym górnym rogu).

Tych z Państwa, którzy wolą kontakt bezpośredni zapraszamy do naszego sekretariatu przy Pięknej 7a od 1 lipca w godz. 14-19.30

Wszystkie umowy podpisujemy elektronicznie.

 

6

luty

unia na stronę

Od dnia 1 lutego rusza nabór na bezpłatne szkolenia językowe (na poziomie A1 – A2) lub komputerowe współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ilość miejsc jest ograniczona. Szkolenia przeznaczone są dla osób powyżej 25 roku życia zamieszkujących w województwie mazowieckim. Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze projektu: Euro-School Szkoła Języków Obcych sp. z o.o. ul. Piękna 7a w Mińsku Mazowieckim lub pod nr tel: 728 872 885 od poniedziałku do czwartku w godz. 14.00-21.30

2

Listopad

Od 1 listopada br.  zrezygnowaliśmy z możliwości płatności kartą płatniczą. Nadal możecie Państwo dokonywać płatności gotówką lub przelewem. Aby zrekompensować Państwu ewentualne niedogodności zapraszamy naszych Słuchaczy lub Rodziców do sekretariatu szkoły  na bezpłatną kawę z ekspresu.

6

czerwiec

Informujemy, że od 1  do 30 czerwca br. prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny. Dla osób zapisanych w czerwcu dodatkowy rabat. Osoby, które nie zdążą się zapisać w czerwcu zapraszamy od 19 sierpnia. 

reklama facebook