langlion
langlion
banner

Aktualności

6

Luty

unia na stronę

Od dnia 1 lutego rusza nabór na bezpłatne szkolenia językowe (na poziomie A1 – A2) lub komputerowe współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ilość miejsc jest ograniczona. Szkolenia przeznaczone są dla osób powyżej 25 roku życia zamieszkujących w województwie mazowieckim. Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze projektu: Euro-School Szkoła Języków Obcych sp. z o.o. ul. Piękna 7a w Mińsku Mazowieckim lub pod nr tel: 728 872 885 od poniedziałku do czwartku w godz. 14.00-21.30

2

Listopad

Od 1 listopada br.  zrezygnowaliśmy z możliwości płatności kartą płatniczą. Nadal możecie Państwo dokonywać płatności gotówką lub przelewem. Aby zrekompensować Państwu ewentualne niedogodności zapraszamy naszych Słuchaczy lub Rodziców do sekretariatu szkoły  na bezpłatną kawę z ekspresu.

6

Czerwiec

Informujemy, że od 1  do 30 czerwca br. prowadzimy zapisy na nowy rok szkolny. Dla osób zapisanych w czerwcu dodatkowy rabat. Osoby, które nie zdążą się zapisać w czerwcu zapraszamy od 19 sierpnia. 

reklama facebook

12

Wrzesień

direct kids facebook

Zapraszamy dzieci na kurs języka angielskiego metodą Direct Kids, która kładzie szczególny nacisk na poprawne mówienie i budowanie pełnych zdań przez dziecko oraz stosowanie poprawnych struktur gramatycznych już od pierwszych zajęć. Dzięki temu zakres wiedzy i kompetencji językowych dziecka znacznie wyprzedza program szkolny.
Zapraszamy dzieci już od 5 roku życia.