langlion

Wielki Test Języka Angielskiego (14.09.2014)

W niedzielę, 14 września, w samo południe w Miejskim Domu Kultury mińszczanie po raz pierwszy pisali Wielki Test Języka Angielskiego. To ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która pozwala sprawdzić swoją znajomość jednego z najpopularniejszych języków na świecie... Po raz pierwszy Mińsk dołączył do osiemdziesięciu miejscowości w całej Polsce, w których w tym samym czasie odbywał się test (była to już jego trzecia edycja). Organizatorem tej wyjątkowej imprezy w naszym mieście była Euro-School Szkoła Języków Obcych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli starosta miński Antoni Jana Tarczyński, który także rozwiązywał test oraz burmistrz miasta Marcin Jakubowski. W sumie test (podzielony na trzy rodzaje: dziecięcy, TOEFL Junior i TOEIC dla dorosłych) pisało ok. 170 osób – w tym dyrektorzy szkół, przedstawiciele sponsorów oraz Wanda Izabella Rombel, przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania Rady Miasta Mińsk Mazowiecki. Podczas imprezy wręczono także nagrody osobom, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym podczas rejestracji na Wielki Test Języka Angielskiego. Trzeba było rozwinąć myśl: „Gdyby wszyscy ludzie na świecie mówili po angielsku, to...” Zwycięzcą okazał się Adrian Kamela, który spędzi weekend w Hotelu Ekwos Bocianowe Podlesie koło Mińska. Drugą nagrodę, czyli dwa semestry nauki dowolnie wybranego języka w Euro-School otrzymała Paulina Krążała. Trzecie miejsce zajął Rafał Ilczuk i wygrał kolację dla dwojga w restauracji Parmizzano’s w Hotelu Marriott w Warszawie. Czwartą nagrodę – słowniki renomowanego wydawnictwa Oxford University Press trafiły do: Moniki Domańskiej, Magdaleny Wocial, Justyny Kowalczyk, Rafała Woźnicy i Margaret Langbeen. Wszyscy uczestnicy testu otrzymali 25% rabatu na egzaminy organizowane przez ETS Global, największą, międzynarodową instytucję certyfikacyjną. A Wielki Test Języka Angielskiego 2014 swoimi występami uświetnił Łukasz Nalazek – młody muzyk, wokalista i didżej z Mińska, uczestnik III edycji programu „X Factor”.

Dzień Otwarty (14 czerwca 2014)

W dniu 14 czerwca 2014 roku po raz kolejny Euro-School zorganizowała Dzień Otwartych Drzwi. Odbyły się bezpłatne lekcje pokazowe, zorganizowaliśmy wiele gier i zabaw dla najmłodszych. Młodzież i dorośli mogli obejrzeć ceremoniał parzenia japońskiej herbaty. Goście z Japonii poprowadzili także zajęcia z kaligrafii. Na wszystkich naszych gości czekał słodki poczęstunek, sushi, pyszne grillowane kiełbaski oraz cukrowa wata. Osoby, które zapisały się tego dnia na kursy językowe otrzymały atrakcyjne rabaty. Kolejny Dzień Otwartych Drzwi już za rok w czerwcu.

Budynek szkoły Euro-School

Nasza szkoła mieści się w budynku przy ulicy Pięknej 7A na terenie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego.

Halloween 2010

Przyjęcie dla dzieci z okazji Halloween zorganizowane pod koniec października 2010 roku. Wspominamy je szczególnie miło :)

Christmas 2008

Zdjęcia wykonane w grudniu 2008 roku w poprzedniej lokalizacji szkoły przy ul. Bankowej

Certyfikaty

Od lat przygotowujemy Słuchaczy do międzynarodowych egzaminów, które oficjalnie potwierdzają nabytą wiedzę i umiejętności językowe. Naszym najnowszym osiągnięciem jest uzyskanie tytułu Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego największej na świecie instytucji certyfikacyjnej, jaką jest firma ETS Global z siedzibą w Princeton, USA.

Dyplomy i podziękowania

Na przestrzeni lat Euro-School uzyskała wiele podziękowań i dyplomów, m.in. od władz miasta za udział i wspieranie różnego rodzaju akcji społecznych na terenie miasta i powiatu, za co serdecznie dziękujemy.