langlion

wrzesień

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie  dyrektorów i nauczycieli języka angielskiego z przedstawicielami największej instytucji certyfikacyjnej na świecie ETS Global z siedzibą w Princeton, USA  w ramach projektu „TOEFL Junior w naszej szkole”. Organizatorem spotkania była była Euro-School a samo spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Obecni byli także przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego. Spotkanie poprowadził Pan Karol Granoszewski, Dyrektor Generalny na Polskę i Europę Wschodnią. Patronat Honorowy nad imprezą obieli: Burmistrz Marcin Jakubowski oraz Starosta Powiatu Mińskiego Antoni Jan Tarczyński. Więcej o dzisiejszym wydarzeniu przeczytacie w najnowszym wydaniu Strefy Mińsk.

ETS z Euroschool 2 ETS z Euroschool 1b